Ta strona używa Cookies! Więcej

Ta strona używa cookies!

Więcej możesz znaleźć w: Informacja o plikach cookies

Kontynuując przeglądanie strony, zgadzasz się na zapisywanie plików cookies na twoim komputerze. :)

Enigma93

Permban na twitch.tv u Piotrka

12 postów w tym temacie

W tagu i tytule tematu należy wpisać na czym dostało się bana Twitch, TeamSpeak3 itp.

Nick : Enigma93
Subskrypcja(na kanale izakooo): NIE
Banujący(o ile jest znany): Nie mam pojęcia.
Data i godzina: Nie wiem.
Powód bana(o ile jest znany): Wchodzę rano a tu permban na czacie , nic nie pisałem w tym miesiącu (sprawdzałem w logach) , proszę moda który to zrobił o wypowiedź w tej sprawie. 

Screenshot_2017-01-12-11-36-45.png

0

@Enigma93

Ja w logach znalazłem pełno głupich i durnych odzywek na czacie podczas turnieju Asus, na którym Izak grał z teamem. Wcześniejsze wpisy w sumie, też do wybitnie miłych i spokojnych nie były. Więc bym się nie zdziwił, jeśli któryś moderator miał już dość pisania durnot w Twoim wykonaniu ;) Bo widzę, że jeden Ci nawet zwracał uwagę na Twoje zachowanie, najwidoczniej nie posłuchałeś ;)

Ale czekamy aż się wypowie Mod, który zbanował.

0

Napisano (edytowany)

Proszę o dowody w takim razie i screeny , nie złamałem regulaminu na kanale Piotrka więc nie macie prawa mi dawac bana perm skoro nic nie przeskrobałem na jego czacie. Jesli zwracał , to jestem ciekaw który i tez chce na to dowód. 

Dobrze że na 150 tys. Osób które oglądało ASUSa tylko ja "zasłużyłem" na bana , dobre sobie.

Edytowano przez Enigma93
0

Dobry sobie, to jest Twój wpis ;)

Brak kultury i zaśmiecanie chatu durnymi tekstami również na bana zasługuje :)

Regulamin uwzględnia tylko najważniejsze punkty, bo nie da rady wszystkiego umieścić tam, resztę zachowań pilnują moderatorzy wedle ustalonych zasad i wytycznych izaka ;) 

"Nie macie prawa" tutaj się uśmiałem porządnie, dzięki :D 

I tak, na pewno tylko Ty dostałeś bana podczas tego turnieju jak i całej historii streamowania Izaka ;)

0

Skoro moderatorzy kazali mi się odwołac tutaj od bana to Ty sobie daruj takie docinanie i "durne" teksty typu "dobry sobie" i zajmij się porzadnie ta sprawą , a nie jakieś docinki tutaj wypisujesz. Pisze jasno ze chce dowody i moda który to zrobił. A jak ich nie ma to czekam na UB.

W regulaminie nic nie nie ma na temat pisania na innych kanalach i sam w glównym watku nic o tym nie wspominasz. Gdybym obrażal Piotrka notorycznie to z pewnością miałbym bana u Kubika czy Grubbego i innych a nic z takim rzeczy nie było.

0

Czytanie ze zrozumieniem się kłania ;) A zwłaszcza swoich własnych wpisów, bo ja tylko zacytowałem Ciebie ;)

I człowieku...to nie jest jakaś sprawa sądowa czy coś, że dowody, chce unbana itp. Jeśli moderator stwierdził, że zasługujesz na bana, to albo tak było albo i nie, nie musimy żadnych dowodów dostarczać ;) To jest kanał Izaka i ma on prawo nim zarządzać jak chce ;) 

Twojej drugiej części posta zupełnie nie rozumiem o czym wypisujesz i rozmawiasz...Co tu ma do rzeczy jakiś inny kanał Twitch? Jakiś Gruby i Kubik? :oFailFish 

0

Nie mam siły z Tobą dyskutować FailFish Proszę o wypowiedź jakiegoś normalnego admina 

-1

Piotrek kiedyś na streamie mówił, że będąc jego widzem reprezentujecie poniekąd jego osobę na innych kanałach. Tyczy się to każdego. Widz, sub czy moderator. Każdy jest traktowany tak samo. Jeśli zachowujesz się jak bydło na innym kanale, to nie dziw się, że dostajesz permbana na czacie u Izaka (protip - moderatorzy Izaka, nie siedzą 24/7 na twitch.tv/izakooo).

Jak dla mnie jesteś marnym prowokatorem, ktoś po prostu miał tego dość i dostałeś bana. Ode mnie tyle.
Pozdrawiam cieplutko

1

Jeśli mam być szczery mi by wystarczyło to:

[2016-11-29 20:24:47 UTC] enigma93: Czat spam JD

0

Temat do zamknięcia , niech zostanie ten perm skoro wg was zasłużony.

0

Słuszny.

Nie zawsze ban jest za "jedną rzecz", często na niego składa się całe zachowanie i posty jakie piszesz.

Dodatkowo screen jaki dał Yahoo, jest już odpowiedzią za wszystko - dlatego właśnie masz bana.

1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.