Ta strona używa Cookies! Więcej

Ta strona używa cookies!

Więcej możesz znaleźć w: Informacja o plikach cookies

Kontynuując przeglądanie strony, zgadzasz się na zapisywanie plików cookies na twoim komputerze. :)

4 posty w tym temacie

Napisano (edytowany)

Cześć!

Może i jestem teraz odrobinę pod wpływem %. Trudno... jednak nie mogłem powstrzymać się od napisania tego tematu.

Cóż mogę powiedzieć/napisać... BRAWO, BRAWO, BRAWO.

Siedząc  u siostry i oglądając "trzy po trzy" strima byłem przekonany, ze team IzakOOO przegrał pierwszą mapę. Bardziej skupiłem się na drugiej i widziałem dużą przewagę drużyny Izaka. Pomyślałem... ok... wracam i oglądam trzecią mapę.. włączam strim u siebie,a tu proszę... Zwycięstwo 2:0.

Cieszy mnie to, że utarło się nosa zonixx'owi, który mówił, że drużyna z polski jest najłatwiejszą drużyną na turnieju :)

Tak naprawdę ta jedna wygrana nad zonixx'em by mi wystarczyła ale o zwycięstwie mogłem tylko pomarzyć :)

Jeszcze raz- Gratulacje "Team IzakOOO" izak5 

2017-01-08 22_55_40-ROG IzakOOO vs ROG Maikelele at ASUS ROG Community Challenge Grand Finals - HLTV.png

Edytowano przez Tonik_Ursynow
2

Przyłączam się do gratulacji. Bravo chłopaki. Oglądałem wasze treningi oraz walkę w Asus - muszę powiedzieć że wlozyliscie w to sporo serca dostarczając nam sporo emocji.

Trzymajcie się i pozdrawiam z Mikołajek 

0

Fajnie byłoby jeszcze ich zobaczyć na jakimś turnieju :D

0

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się